* Kredi Seçenekleri, Borusan Otomotiv Premium Kiralama ve Ticaret A.Ş. ile anlaşmalı olan banka ve finansman kuruluşlarınca sağlanan kredileri yansıtmakta olup, Borusan Otomotiv Premium Kiralama ve Ticaret A.Ş., kredi sağlayıcı bir kuruluş değildir.

KREDİ SEÇENEKLERİNİ TEST EDİN

Kredi Seçeneği Testini Deneyin.
KREDİ SEÇENEKLERİNİ TEST EDİN

KREDİ SEÇENEKLERİ

Yeni bir otomobil; uzun zamandır hayallerinizi süslüyor. Borusan Otomotiv Premium’un anlaşmalı olduğu banka ve finansman kuruluşlarınca
Borusan Otomotiv Premium müşterileri için sunulmakta olan kredi seçenekleri ile hayalinizdeki otomobile hızlı bir şekilde kavuşabilirsiniz.
Copyright 2016. PREMİUM ÇÖZÜMLER platformu ve/veya BORUSAN OTOMOTİV PREMİUM KİRALAMA VE TİCARET A.Ş., bir sigorta şirketi, aracısı ya da sigortacılık destek hizmet sağlayıcısı olmadığı gibi kredi sağlayıcı bir kuruluş da değildir. Bu platformdaki sigorta seçenek ve tekliflerine erişimi, anlaşmalı kuruluş olan Marsh Sigorta ve Reasurans Brokerliği A.Ş.; kredi seçenek ve tekliflerine erişimi ise anlaşmalı bankalar olan Türk Ekonomi Bankası A.Ş. ile Türkiye İş Bankası A.Ş. ve anlaşmalı finans kuruluşu olan TEB Finansman A.Ş. sağlamaktadır.
Borusan Otomotiv Premium Kiralama ve Tic. A.Ş. bir Borusan Otomotiv Grubu şirketidir.

BİLGİLENDİRME

Size özel kredi seçeneklerini görüntüleyebilmek için TEB Finansman A.Ş.'nin başvuru sayfasına yönlendiriliyorsunuz.