Vizyonumuz ve Misyonumuz

Borusan Otomotiv Yetkili Satıcıları'nın sunduğu ayrıcalıklı markalara ulaşmanın elbette ki herkesten ayrıcalıklı kılan bir yöntemi olmalıdır. Borusan Otomotiv Premium'in temel hedefi bu ayrıcalıklı yöntemi en doğru ve hızlı şekilde tüketicilere sunmaktır.
Borusan Otomotiv Premium zamanına değer verdiğimiz tüm müşterilerimizin, hayallerini süsleyen markalara ulaşmalarını hızlı, kolay, yüksek kalitede, tercih edilebilir ve tatmin edici çözümlerle teklif edebilmek için uygun, tam teşekküllü ve esnek tüketici finansman ürün ve hizmetleri sağlayabilecek şekilde çeşitli banka ve finans kuruluşlarıyla anlaşmalar tesis etmekte ve bu anlaşmalar kapsamında avantajlı kredi imkânlarını Borusan Otomotiv Yetkili Satıcıları'ndan alım yapacak müşterilere iletebilmektedir.

Borusan Otomotiv Premium ile müşteriler hayallerinin markalarına, ayrıcalıklı şekilde ulaşmaktadır.

Borusan Otomotiv Premium, Borusan Otomotiv grup şirketleri arasında yer almakla birlikte, BMW, MINI, Land Rover, Jaguar ve BMW Motorrad markalarının Distribütörü ya da Yetkili Satıcısı değildir. Borusan Otomotiv Premium, Distribütör şirketlerin Yetkili Satıcılarından otomobil alımı yapan müşterilere, kredi sağlayıcı kuruluşlarca kullandırılacak krediler bakımından finansal çözümler konusunda bilgilendirme hizmeti sunmakta olan bağımsız bir hizmet platformudur.

Copyright . PREMİUM ÇÖZÜMLER platformu ve/veya BORUSAN OTOMOTİV PREMİUM KİRALAMA VE TİCARET A.Ş., bir sigorta şirketi, aracısı ya da sigortacılık destek hizmet sağlayıcısı olmadığı gibi kredi sağlayıcı bir kuruluş da değildir. Bu platformdaki sigorta seçenek ve tekliflerine erişimi, anlaşmalı kuruluş olan Marsh Sigorta ve Reasurans Brokerliği A.Ş.; kredi seçenek ve tekliflerine erişimi ise anlaşmalı bankalar olan Türk Ekonomi Bankası A.Ş. ile Türkiye İş Bankası A.Ş. ve anlaşmalı finans kuruluşu olan TEB Finansman A.Ş. sağlamaktadır.
Borusan Otomotiv Premium Kiralama ve Tic. A.Ş. bir Borusan Otomotiv Grubu şirketidir.

BİLGİLENDİRME

Size özel kredi seçeneklerini görüntüleyebilmek için TEB Finansman A.Ş.'nin başvuru sayfasına yönlendiriliyorsunuz.