Nasıl Ödeyeceğinize Siz Karar Verin

Borusan Otomotiv Premium'da, anlaşmalı banka/finans kuruluşunun* müşterilerimiz için sağladığı özel kredi olanaklarını inceleyerek, istediğiniz aracı, ilgili banka/finans kuruluşlarıyla anlaşmalı olan Borusan Otomotiv yetkili satıcılarından** satın almak için belirlediğiniz finansman kriterlerine uyan kredi seçeneklerini kolayca hesaplayabilirsiniz.
Satın almak istediğiniz araç için talep edeceğiniz kredi tipini isterseniz € isterseniz TL cinsinden seçiniz. Kredi tipi seçiminizi bu şekilde yapıp, ödemeyi düşündüğünüz aylık taksit tutarı ve peşinat tutarı bilgilerini de girmenizin ardından müşteri tipini seçip kullanmak istediğiniz vadeyi seçiniz. Faiz oranı bilgisi ekrana otomatik olarak gelecektir. Dilerseniz ekrana gelen faiz oranı bilgisini değiştirip kendi tercih ettiğiniz faiz oranı üzerinden de hesaplama yaptırabilirsiniz. Son olarak "Hesapla" alanını seçtiğinizde girdiğiniz değerler ışığında Hesap Makinesi sizlere çeşitli geri ödeme alternatifleri sunacaktır.

Hesaplama sonucunda size sunulan seçeneklerin her birinde satın almak istediğiniz aracın fiyatı sabit tutulmuştur. Fakat kur değişiklikleri sebebiyle hesaplamaya konu tutar ve diğer koşullar değişebilir. Hesap Makinesi satın almak istediğiniz araç için girdiğiniz değerler sonucunda çeşitli peşinat, kredi tutarı, vade ve aylık ödemeler konusunda seçenekler sunmaktadır.

*Halihazırda anlaşmalı bankalar, Türk Ekonomi Bankası A.Ş. ile Türkiye İş Bankası A.Ş. olup, anlaşmalı finans kuruluşu, TEB Finansman A.Ş.'dir.

**Yukarıda belirtilen bankalarla ve finans kuruluşuyla anlaşması olan yetkili satıcılardaki Borusan Otomotiv Premium hizmet noktaları listesi için tıklayınız.Copyright 2016. PREMİUM ÇÖZÜMLER platformu ve/veya BORUSAN OTOMOTİV PREMİUM KİRALAMA VE TİCARET A.Ş., bir sigorta şirketi, aracısı ya da sigortacılık destek hizmet sağlayıcısı olmadığı gibi kredi sağlayıcı bir kuruluş da değildir. Bu platformdaki sigorta seçenek ve tekliflerine erişimi, anlaşmalı kuruluş olan Marsh Sigorta ve Reasurans Brokerliği A.Ş.; kredi seçenek ve tekliflerine erişimi ise anlaşmalı bankalar olan Türk Ekonomi Bankası A.Ş. ile Türkiye İş Bankası A.Ş. ve anlaşmalı finans kuruluşu olan TEB Finansman A.Ş. sağlamaktadır.
Borusan Otomotiv Premium Kiralama ve Tic. A.Ş. bir Borusan Otomotiv Grubu şirketidir.

BİLGİLENDİRME

Size özel kredi seçeneklerini görüntüleyebilmek için TEB Finansman A.Ş.'nin başvuru sayfasına yönlendiriliyorsunuz.