Öderken ayrıcalıklısınız.

BMW, MINI, Jaguar, Land Rover otomobiller ve
BMW Motorrad motosiklet alırken size özel,
ayrıcalıklı ödeme planlarıyla Premium Finans yanınızda.

Nasıl Ödeyeceğinize Siz Karar Verin

Borusan Otomotiv Premium'da, anlaşmalı banka/finans kuruluşunun* müşterilerimiz için sağladığı özel kredi olanaklarını inceleyerek, istediğiniz aracı, ilgili banka/finans kuruluşlarıyla anlaşmalı olan Borusan Otomotiv yetkili satıcılarından** satın almak için belirlediğiniz finansman kriterlerine uyan kredi seçeneklerini kolayca hesaplayabilirsiniz.
Satın almak istediğiniz araç için talep edeceğiniz kredi seçiminizi, ödemeyi düşündüğünüz aylık taksit tutarı, araç türü ve peşinat tutarı bilgilerini girmenizin ardından müşteri tipini seçip kullanmak istediğiniz vadeyi seçiniz. Faiz oranı bilgisi ekrana otomatik olarak gelecektir. Dilerseniz ekrana gelen faiz oranı bilgisini değiştirip kendi tercih ettiğiniz faiz oranı üzerinden de hesaplama yaptırabilirsiniz. Son olarak "Hesapla" alanını seçtiğinizde girdiğiniz değerler ışığında Hesap Makinesi sizlere çeşitli geri ödeme alternatifleri sunacaktır.

Hesaplama sonucunda size sunulan seçeneklerin her birinde satın almak istediğiniz aracın fiyatı sabit tutulmuştur. Hesap Makinesi satın almak istediğiniz araç için girdiğiniz değerler sonucunda çeşitli peşinat, kredi tutarı, vade ve aylık ödemeler konusunda seçenekler sunmaktadır.

Hesaplama Araçlarımız Hakkında Önemli Bilgilendirme

Sayfalarımızdaki hesaplama araçları yalnızca bir ilk gösterge mahiyetinde olmak üzere ve sadece basit bir hesap makinesi işleviyle tasarlanmıştır. Hesaplama araçlarına konu faiz oranları, vadeler, kredi tutarları, ödeme planları gibi tüm değişkenler ve sonuçlar, hiçbir şekilde kesin veya bağlayıcı olmayıp sadece örnek mahiyetindedirler. Kredi kuruluşları, kredi başvurusu sırasında ve/veya kredi kullandırımı için dosya masrafı ve sair adlar altında ek ücret ve masraflar ile kasko ve/veya başkaca ek maliyete sebep olabilecek şartlar ileri sürebilirler. Kesin ve bağlayıcı ödeme planı, maliyetler, teminat ve diğer şartlar için ilgili kredi sağlayıcı kuruluşun kredi başvurucusuna vereceği bilgi ve belgeler esastır .

*Halihazırda anlaşmalı bankalar ve finans kuruluşları; Türk Ekonomi Bankası A.Ş., Türkiye İş Bankası A.Ş., TEB Finansman A.Ş.', Türkiye Vakıflar Bankası T.A.O , Yapı ve Kredi Bankası A.Ş. ,Türkiye Garanti Bankası A.Ş., Akbank T.A.Ş. ve ING Bank A.Ş.’dir.

**Yukarıda belirtilen bankalarla ve finans kuruluşuyla anlaşması olan yetkili satıcılardaki Borusan Otomotiv Premium hizmet noktaları listesi için tıklayınız.Copyright . PREMİUM ÇÖZÜMLER platformu ve/veya BORUSAN OTOMOTİV PREMİUM KİRALAMA VE TİCARET A.Ş., bir sigorta şirketi, aracısı ya da sigortacılık destek hizmet sağlayıcısı olmadığı gibi kredi sağlayıcı bir kuruluş da değildir. Bu platformdaki sigorta seçenek ve tekliflerine erişimi, anlaşmalı kuruluş olan Marsh Sigorta ve Reasurans Brokerliği A.Ş.; kredi seçenek ve tekliflerine erişimi ise anlaşmalı bankalar olan Türk Ekonomi Bankası A.Ş. ile Türkiye İş Bankası A.Ş. ve anlaşmalı finans kuruluşu olan TEB Finansman A.Ş. sağlamaktadır.
Borusan Otomotiv Premium Kiralama ve Tic. A.Ş. bir Borusan Otomotiv Grubu şirketidir.

BİLGİLENDİRME

Size özel kredi seçeneklerini görüntüleyebilmek için TEB Finansman A.Ş.'nin başvuru sayfasına yönlendiriliyorsunuz.