Borusan Otomotiv Premium

Borusan Otomotiv Premium, Borusan Otomotiv Premium Kiralama ve Tic. A.Ş. tarafından, Borusan Otomotiv İthalat ve Dağıtım A.Ş (Borusan Otomotiv) ile Borusan Otomotiv Yetkili Satıcıları'ndan otomobil alımı yapan müşterilere hizmet sunumuna yönelik bir platformdur.
Borusan Otomotiv Premium, Bankalar ve kredi sağlayıcı diğer Finansman Kuruluşları* ile kurduğu işbirlikleri sayesinde Borusan Otomotiv Yetkili Satıcıları** tarafından satışı yapılan markaları özel, ayrıcalıklı ve her adımı kolaylık sağlamak adına tasarlanmış yöntemlerle müşterilerine ulaştırmayı hedeflemektedir.

Bu hizmet platformu ayrıca işbirliği içinde olunan kurumlarla bir araya gelerek oluşturduğu sinerji ile, en uygun finansman seçeneklerini belirlemeyi amaçlayan çok ayrıcalıklı hizmetleri, Borusan Otomotiv Yetkili Satıcıları'ndan otomobil alımı yapan müşterilere sunmaktadır.

Borusan Otomotiv Premium, Borusan Otomotiv grup şirketleri arasında yer almakla birlikte, BMW, MINI, Land Rover, Jaguar ve BMW Motorrad markalarının Distribütörü ya da Yetkili Satıcısı değildir. Borusan Otomotiv Premium, Distribütör şirketlerin Yetkili Satıcılarından otomobil alımı yapan tüketicilere, kredi sağlayıcı kuruluşlarca kullandırılacak krediler bakımından finansal çözümler konusunda bilgilendirme hizmeti sunmakta olan bağımsız bir hizmet platformudur.

Borusan Otomotiv Premium, yetkili satıcılardan yaptıkları otomobil alımları ile ilgili olarak ihtiyaç duydukları finansman için tüketicilere kendilerine en uygun ve doğru krediyi kullandırmak konusunda, alanında uzman danışmanlar tarafından, başvuru dokümantasyonunun hazırlanmasında yönlendirme hizmeti vermenin yanı sıra, anlaşmalı kredi kuruluşlarına yapılacak kredi başvurularının başvurucu için adım adım takip edilmesi hizmetini de sunmaktadır. Borusan Otomotiv Premium, kredi sağlayıcı kuruluşlarca tüketicilere kullandırılacak krediler bakımından ilgili kuruluşlara yönlendirme hizmetleri ve pazarlama hizmetleri vermek üzere onlarla anlaşmalar akdederek, kredi sağlayıcı kuruluşlar ile sürekli iletişimde kalmakta , taşıt veya ihtiyaç kredisi kullanacak müşterilerin başvurularını yetkili satıcılardan bağımsız olarak her aşamada takip etmekte, bu aşamaların en kısa sürede sonlandırılması için hızlı bilgi akışını sağlamaktadır.

Borusan Otomotiv ve Borusan Otomotiv Yetkili Satıcıları'nın müşterileri, Borusan Otomotiv Premium uygulamalarının geçerli olduğu bir satış noktasından kredi başvurusunda bulunabilecekleri gibi Online başvuru sayesinde internet üzerinden de kredi başvurusunda bulunma imkanına sahiptirler. Başvurunun olumlu sonuçlanması halinde yetkili satıcıdan satın alınan otomobilin bedeli ilgili kredi kuruluşunca doğrudan doğruya yetkili satıcıya ödenecektir.

Borusan Otomotiv Premium, anlaşmalı olduğu banka ve finansal kurumların sunduğu en uygun taşıt kredisi koşulları hakkında müşterileri bilgilendirmek ve kredi taleplerini söz konusu banka ve finans kuruluşlarına iletmek dışında bir yükümlülük taahhüt etmemektedir. Borusan Otomotiv Premium, internet teknolojileri ve servisleri üzerinden taşıt kredileri konusunda tüketicilere ve tüzel kişilere Online bilgilendirme ve başvuru hizmetleri sunmaktadır. Borusan Otomotiv Premium, müşterileri anlaşmalı olduğu banka ve finans kuruluşlarının kredi ürünleri hakkında bilgilendirmekte ve kredi başvurularını bu kuruluşlara ileterek yönlendirme hizmeti sağlamaktadır. Borusan Otomotiv Premium, bu kapsamda kendisine sunulan bilgilere ilişkin kesin sır saklama yükümlülüğü altında olduğunu da ayrıca taahhüt etmektedir.

*Halihazırda anlaşmalı bankalar, Türk Ekonomi Bankası A.Ş. ile Türkiye İş Bankası A.Ş. olup, anlaşmalı finans kuruluşu, TEB Finansman A.Ş.'dir.
**Yukarıda belirtilen bankalarla ve finans kuruluşuyla anlaşması olan yetkili satıcılardaki Borusan Otomotiv Premium hizmet noktaları listesi için tıklayınız.
Copyright . PREMİUM ÇÖZÜMLER platformu ve/veya BORUSAN OTOMOTİV PREMİUM KİRALAMA VE TİCARET A.Ş., bir sigorta şirketi, aracısı ya da sigortacılık destek hizmet sağlayıcısı olmadığı gibi kredi sağlayıcı bir kuruluş da değildir. Bu platformdaki sigorta seçenek ve tekliflerine erişimi, anlaşmalı kuruluş olan Marsh Sigorta ve Reasurans Brokerliği A.Ş.; kredi seçenek ve tekliflerine erişimi ise anlaşmalı bankalar olan Türk Ekonomi Bankası A.Ş. ile Türkiye İş Bankası A.Ş. ve anlaşmalı finans kuruluşu olan TEB Finansman A.Ş. sağlamaktadır.
Borusan Otomotiv Premium Kiralama ve Tic. A.Ş. bir Borusan Otomotiv Grubu şirketidir.

BİLGİLENDİRME

Size özel kredi seçeneklerini görüntüleyebilmek için TEB Finansman A.Ş.'nin başvuru sayfasına yönlendiriliyorsunuz.