Farklılığımız

Borusan Otomotiv Premium, anlaşmalı olduğu kredi sağlayıcı kuruluşlarca kullandırılacak olan kredilere yönelik olarak, kişiye özel olarak uyarlanabilen ve esnek ödeme planları içeren finansman teklifleri oluşturulmasında süratli bir bilgilendirme hizmeti verir.

Borusan Otomotiv Premium, bankalar ve tüketici finansman kuruluşları ile özel anlaşma koşulları sağlayarak, Borusan Otomotiv ve Borusan Otomotiv Yetkili Satıcıları'ndan alım yapacak müşterilere, piyasada ilan edilenlere göre daha cazip finansman seçeneklerinden faydalanabilme yolunu açar.

Daha hayalinizin markasının yanındayken zahmetsiz bir şekilde kredi kullanabilmek için Finansal Çözümler Danışmanı her an yanınızdadır. Üstelik kredi başvurunuza dair tüm süreçleri sizin için adım adım takip etmekten memnuniyet duyarız.

Hayalinize ulaşırken, hangi finansman alternatifinin daha uygun olacağına dair Finansal Çözümler Danışmanlarımızdan size özel, uzman tavsiyeler alırsınız.

Borusan Otomotiv Premium, Borusan Otomotiv grup şirketleri arasında yer almakla birlikte, BMW, MINI, Land Rover, Jaguar ve BMW Motorrad markalarının Distribütörü ya da Yetkili Satıcısı değildir. Borusan Otomotiv Premium, Distribütör şirketlerin Yetkili Satıcılarından otomobil alımı yapan müşterilere, kredi sağlayıcı kuruluşlarca kullandırılacak krediler bakımından finansal çözümler konusunda bilgilendirme hizmeti sunmakta olan bağımsız bir hizmet platformudur.
Copyright . PREMİUM ÇÖZÜMLER platformu ve/veya BORUSAN OTOMOTİV PREMİUM KİRALAMA VE TİCARET A.Ş., bir sigorta şirketi, aracısı ya da sigortacılık destek hizmet sağlayıcısı olmadığı gibi kredi sağlayıcı bir kuruluş da değildir. Bu platformdaki sigorta seçenek ve tekliflerine erişimi, anlaşmalı kuruluş olan Marsh Sigorta ve Reasurans Brokerliği A.Ş.; kredi seçenek ve tekliflerine erişimi ise anlaşmalı bankalar olan Türk Ekonomi Bankası A.Ş. ile Türkiye İş Bankası A.Ş. ve anlaşmalı finans kuruluşu olan TEB Finansman A.Ş. sağlamaktadır.
Borusan Otomotiv Premium Kiralama ve Tic. A.Ş. bir Borusan Otomotiv Grubu şirketidir.

BİLGİLENDİRME

Size özel kredi seçeneklerini görüntüleyebilmek için TEB Finansman A.Ş.'nin başvuru sayfasına yönlendiriliyorsunuz.