Öderken ayrıcalıklısınız.

BMW, MINI, Jaguar, Land Rover otomobiller ve
BMW Motorrad motosiklet alırken size özel,
ayrıcalıklı ödeme planlarıyla Premium Finans yanınızda.

Premium Finans Nedir?

Borusan Otomotiv Yetkili Satıcıları’ndan BMW, MINI, Jaguar veya Land Rover marka otomobiller ve BMW Motosiklet alırken bütçenize uygun ödeme planı oluşturabilirsiniz.

Anlaşmalı olduğumuz kredi sağlayıcı kuruluşlar olan TEB Cetelem, TEB ve İş Bankası, siz müşterilerimize avantajlı kredi kampanyaları sunuyor.

Borusan Otomotiv Premium olarak, hayalinizdeki araca kavuşmanız için size en uygun finansal çözüm seçeneklerinin, anlaşmalı olduğumuz kredi sağlayıcı kuruluşlar tarafından sunulmasına olanak yaratıyoruz.


Copyright . PREMİUM ÇÖZÜMLER platformu ve/veya BORUSAN OTOMOTİV PREMİUM KİRALAMA VE TİCARET A.Ş., bir sigorta şirketi, aracısı ya da sigortacılık destek hizmet sağlayıcısı olmadığı gibi kredi sağlayıcı bir kuruluş da değildir. Bu platformdaki sigorta seçenek ve tekliflerine erişimi, anlaşmalı kuruluş olan Marsh Sigorta ve Reasurans Brokerliği A.Ş.; kredi seçenek ve tekliflerine erişimi ise anlaşmalı bankalar olan Türk Ekonomi Bankası A.Ş. ile Türkiye İş Bankası A.Ş. ve anlaşmalı finans kuruluşu olan TEB Finansman A.Ş. sağlamaktadır.
Borusan Otomotiv Premium Kiralama ve Tic. A.Ş. bir Borusan Otomotiv Grubu şirketidir.

BİLGİLENDİRME

Size özel kredi seçeneklerini görüntüleyebilmek için TEB Finansman A.Ş.'nin başvuru sayfasına yönlendiriliyorsunuz.