Nefes Aldıran Kredi

Borusan Otomotiv Premium'in anlaşmalı olduğu banka ve finans kuruluşlarınca sağlanan Nefes Aldıran Kredi ürünü ile ilk taksit vadenizi ileri bir tarihe kadar aylarca erteleyebilirsiniz.
Eğer bugün satın almayı çok arzu ettiğiniz bir otomobili kısa sürede bitecek bir borcunuzdan ötürü alamıyorsanız hayallerinizi ertelemeye hiç gerek yok. Nefes Aldıran Kredi ile bugünden kredinizi alıp ödemeye aylar sonra başlayabilirsiniz. Erteleme yaptığınız dönem boyunca hiç geri ödemede bulunmaz iken hayal ettiğiniz otomobilin keyfini sürmeye devam edersiniz. Nefes Aldıran Kredi kendi içerisinde birçok alt seçenek bulundurmaktadır. Borusan Otomotiv Premium Danışmanlarımızın uzmanlığı ile her seçeneği birlikte değerlendirebilir, sizin için en uygun olanına karar verebilirsiniz.

Önemli Bilgilendirme: Borusan Otomotiv Premium, Borusan Otomotiv grup şirketleri arasında yer almakla birlikte, BMW, MINI, Land Rover, Jaguar ve BMW Motorrad markalarının Distribütörü ya da Yetkili Satıcısı olmadığı gibi bir sigorta şirketi ya da aracısı da değildir. Borusan Otomotiv Premium, Distribütör şirketlerin Yetkili Satıcılarından otomobil alımı yapan müşterilere, kredi sağlayıcı kuruluşlarca kullandırılacak krediler bakımından finansal çözümler konusunda bilgilendirme hizmeti sunmakta olan bağımsız bir hizmet platformu olup; Borusan Otomotiv grubundaki seçkin marka otomobillerle ilgili olarak müşterilerin sigorta ürün talepleri bakımından, anlaşmalı olduğu sigorta aracısı kuruluşça sunulacak poliçe teklifleri için müşterinin ilgili aracı kuruluşa erişimini kolaylaştırmak amacıyla olanak da sağlamaktadır. Borusan Otomotiv Premium, sigorta şirketi, aracısı ya da sigortacılık destek hizmet sağlayıcısı da değildir.

Kredi seçenekleri için halihazırda anlaşmalı bankalar, Türk Ekonomi Bankası A.Ş. ile Türkiye İş Bankası A.Ş. olup, anlaşmalı finans kuruluşu, TEB Finansman A.Ş.; kasko ve trafik sigortaları için anlaşmalı sigorta aracısı ise halihazırda Marsh Sigorta ve Reasurans Brokerliği A.Ş.'dir. Belirtilen bankalarla, finans kuruluşuyla ve sigorta aracısıyla anlaşması olan yetkili satıcılardaki Borusan Otomotiv Premium hizmet noktaları listesi için tıklayınız.

Copyright 2016. PREMİUM ÇÖZÜMLER platformu ve/veya BORUSAN OTOMOTİV PREMİUM KİRALAMA VE TİCARET A.Ş., bir sigorta şirketi, aracısı ya da sigortacılık destek hizmet sağlayıcısı olmadığı gibi kredi sağlayıcı bir kuruluş da değildir. Bu platformdaki sigorta seçenek ve tekliflerine erişimi, anlaşmalı kuruluş olan Marsh Sigorta ve Reasurans Brokerliği A.Ş.; kredi seçenek ve tekliflerine erişimi ise anlaşmalı bankalar olan Türk Ekonomi Bankası A.Ş. ile Türkiye İş Bankası A.Ş. ve anlaşmalı finans kuruluşu olan TEB Finansman A.Ş. sağlamaktadır.Copyright 2016. PREMİUM ÇÖZÜMLER platformu ve/veya BORUSAN OTOMOTİV PREMİUM KİRALAMA VE TİCARET A.Ş., bir sigorta şirketi, aracısı ya da sigortacılık destek hizmet sağlayıcısı olmadığı gibi kredi sağlayıcı bir kuruluş da değildir. Bu platformdaki sigorta seçenek ve tekliflerine erişimi, anlaşmalı kuruluş olan Marsh Sigorta ve Reasurans Brokerliği A.Ş.; kredi seçenek ve tekliflerine erişimi ise anlaşmalı bankalar olan Türk Ekonomi Bankası A.Ş. ile Türkiye İş Bankası A.Ş. ve anlaşmalı finans kuruluşu olan TEB Finansman A.Ş. sağlamaktadır.
Borusan Otomotiv Premium Kiralama ve Tic. A.Ş. bir Borusan Otomotiv Grubu şirketidir.

BİLGİLENDİRME

Size özel kredi seçeneklerini görüntüleyebilmek için TEB Finansman A.Ş.'nin başvuru sayfasına yönlendiriliyorsunuz.