Kaskoda ayrıcalıklısınız.

BMW, MINI, Jaguar ve Land Rover kullanıcılarına özel
%100 orijinal yedek parça, yetkili servis,
ikame araç hizmeti ve daha bir çok
ayrıcalık Premium Kasko'da.

Premium Kasko nedir?

Premium Kasko™, Borusan Otomotiv yetkili satıcılarından BMW veya MINI satın alan müşterilerimize, ilgili sigorta şirketinin Borusan Otomotiv'in temsil ettiği markalı otomobiller özelindeki üretimi olarak, tüm BMW ve MINI Yetkili Satıcıları’nda ve Yetkili Servisleri’nde, halihazırda sigorta brokeri Marsh Sigorta ve Reasürans Brokerliği A.Ş. kanalıyla sunulan ayrıcalıklı bir kasko hizmetidir.

Dilerseniz bu olanaktan, kiralama hizmetlerimize ve otomobil alımlarında anlaşmalı kredi sağlayıcı kuruluşlar tarafından sunulan kredi olanaklarına ek olarak da yararlanabilirsiniz. Artık hayallerinizdeki BMW veya MINI otomobilinizi “Premium Kasko” güvencesiyle kullanabilir, karşılaşabileceğiniz hasarlarda %100 Yetkili Servis ve %100 orijinal parçalarla Premium ayrıcalığından yararlanabilirsiniz. Yasal şartlar, uyarılar ve bilgi için tıklayınız.

Neden Premium Kasko?

• %100 Yetkili Servis
• %100 Orijinal Parça
• BMW ve MINI İkame Otomobil İmkanı
• Hasar Anında Çekici Hizmeti
• Ekspersiz İşlem (5000 TL’ye kadar)
• Mini Onarım (1000 TL’ye kadar)

Premium Kasko’yu nereden satın alabilirim?

Ayrıntılı bilgi ve satın almak için BMW ve MINI Yetkili Satıcıları ve Yetkili Servisler’iyle irtibatlı Marsh Sigorta ve Reasürans Brokerliği Sigorta Birimlerine başvurabilirsiniz.

Premium Kasko’nun avantajları nelerdir?

• Teminat kapsamındaki tüm onarım işlemleriniz %100 orijinal yedek parça kullanılarak, Borusan Otomotiv Yetkili Servislerimizde gerçekleştirilir.
• Teminat kapsamındaki mini onarım işlemleriniz de Borusan Otomotiv Yetkili Servislerinden sağlanır.
• Basit ve hızlı başvuru ile kısa sürede hizmet alabileceksiniz.
Standart kasko teminatlarına göre daha geniş teminatlar ve daha kapsamlı poliçeler sunulur.
Tek noktada yetkili servis ve kiralama hizmetlerini sunabildiğimiz gibi, yine tek noktada, anlaşmalı kredi sağlayıcı kuruluşlar tarafından kredi olanakları ve anlaşmalı sigorta brokeri tarafından da kasko olanakları sunulan bir platformda tam ve kapsamlı hizmet almanıza imkan sağlıyoruz.
Otomobilinizin hasar işlemleri sırasında, belirli koşullar dahilinde, aynı segment ikame otomobilinizle işlerinize devam etmeniz mümkün olacaktır.

*Premium Kasko, yalnızca bir kasko ürün ticari adı olup, sigorta içeriği, poliçe ve sigorta uygulaması münhasıran bu ticari ad altında sigorta ürününü üreten ilgili sigorta şirketleri tarafından sağlanmaktadır. Detaylı bilgi ve sigorta şirketleri için Marsh Sigorta ve Reasürans Brokerliği’ne danışınız.
**Kapsam harici durumlar için poliçe genel ve özel şartlarını Marsh Sigorta ve Reasürans Brokerliği’nden öğrenebilirsiniz.
***Teminat kapsamı ve tüm sigorta şartları konusunda Marsh Sigorta ve Reasürans Brokerliği’ne danışınız.