Kaskoda ayrıcalıklısınız.

BMW, MINI, Jaguar ve Land Rover kullanıcılarına özel
%100 orijinal yedek parça, yetkili servis,
ikame araç hizmeti ve daha bir çok
ayrıcalık Premium Kasko'da.

Premium Kasko nedir?

Premium Kasko, tüm BMW, MINI, Jaguar ve Land Rover Yetkili Satıcıları ve Yetkili Servisler’inde BMW, MINI, Jaguar ve Land Rover müşterilerine sunulan ayrıcalıklı bir kasko hizmetidir. Otomobilinizi, anlaşmalı iş ortağımızın sağladığı Premium Kasko güvencesiyle kullanabilir, karşılaşabileceğiniz tüm hasarlarda %100 yetkili servis ve %100 orijinal parçalarla Borusan Otomotiv Premium ayrıcalığından yararlanabilirsiniz.

Premium Kasko’nun avantajları nelerdir?

  • Tüm onarım işlemlerinizi %100 orijinal yedek parça kullanarak, Borusan Otomotiv Yetkili Servisleri’mizde gerçekleştiriyoruz.
  • Otomobilinizin hasar işlemleri sırasında ikame otomobilinizle işlerinize devam etmenizi sağlıyoruz.
  • Otomobilinizin hasar anında ücretsiz olarak çekici hizmeti sunuyoruz.
  • Mini onarımlarım işlemlerinizi Borusan Otomotiv Yetkili Servisleri’nden sağlıyoruz. (Mini onarım işleminde, tramer kaydı oluşmaz ve aracın hasarsızlığı bozulmaz.)
  • Borusan Otomotiv Yetkili Servisleri’nde belli bir miktara kadar oluşan hasarlar da Ekspersiz işlem yapıyoruz.
  • Standart kaskolara göre daha geniş teminatlar ve daha kapsamlı poliçeler sunuyoruz.


Ayrıntılı bilgi ve satın almak için BMW, MINI, Jaguar ve Land Rover Yetkili Satıcıları ve Yetkili Servisleri irtibatlı Marsh Sigorta ve Reasürans Brokerliği Sigorta Birimlerine başvurabilirsiniz.

*Premium Kasko, yalnızca bir kasko ürün ticari adı olup, sigorta içeriği, poliçe ve sigorta uygulaması münhasıran bu ticari ad altında sigorta ürününü üreten ilgili sigorta şirketleri tarafından sağlanmaktadır. Detaylı bilgi ve sigorta şirketleri için Marsh Sigorta ve Reasürans Brokerliği’ne danışınız.
**Kapsam harici durumlar için poliçe genel ve özel şartlarını Marsh Sigorta ve Reasürans Brokerliği’nden öğrenebilirsiniz.
***Teminat kapsamı ve tüm sigorta şartları konusunda Marsh Sigorta ve Reasürans Brokerliği’ne danışınız.