Kredi Seçenekleri

Yeni bir otomobil; uzun zamandır hayallerinizi süslüyor. Premium’la anlaşmalı banka ve finans kuruluşlarının kredi seçenekleri ile hayalinizdeki otomobile hızlı bir şekilde kavuşabilirsiniz. Hayalinize ulaşırken, size en uygun kredi alternatifleri ile Premium Çözümler danışmanlarımız, kredi seçenekleri konusundaki tüm sorularınıza cevap vermek üzere her zaman yanınızda.

Önemli Bilgilendirme: Premium Çözümler, Borusan Otomotiv grup şirketleri arasında yer almakla birlikte, BMW, MINI, Land Rover, Jaguar ve BMW Motorrad markalarının Distribütörü ya da Yetkili Satıcısı değildir. Yetkili Satıcılardan otomobil alımı yapan tüketicilere kredi olanakları, anlaşmalı banka ve finans kuruluşlarınca sağlanmaktadır. Halihazırda anlaşmalı bankalar, Türk Ekonomi Bankası A.Ş. ile Türkiye İş Bankası A.Ş. olup, anlaşmalı finans kuruluşu, TEB Finansman A.Ş.’dir. Belirtilen bankalarla ve finans kuruluşuyla anlaşması olan yetkili satıcılardaki Premium Çözümler hizmet noktaları listesi için şu linke tıklayınız.
Copyright 2016. PREMİUM ÇÖZÜMLER platformu ve/veya BORUSAN OTOMOTİV PREMİUM KİRALAMA VE TİCARET A.Ş., bir sigorta şirketi, aracısı ya da sigortacılık destek hizmet sağlayıcısı olmadığı gibi kredi sağlayıcı bir kuruluş da değildir. Bu platformdaki sigorta seçenek ve tekliflerine erişimi, anlaşmalı kuruluş olan Marsh Sigorta ve Reasurans Brokerliği A.Ş.; kredi seçenek ve tekliflerine erişimi ise anlaşmalı bankalar olan Türk Ekonomi Bankası A.Ş. ile Türkiye İş Bankası A.Ş. ve anlaşmalı finans kuruluşu olan TEB Finansman A.Ş. sağlamaktadır.
Borusan Otomotiv Premium Kiralama ve Tic. A.Ş. bir Borusan Otomotiv Grubu şirketidir.

BİLGİLENDİRME

Size özel kredi seçeneklerini görüntüleyebilmek için TEB Finansman A.Ş.'nin başvuru sayfasına yönlendiriliyorsunuz.