Gizlilik Politikası


Gizlilik Politikasını okuduğunuzu belirten kutucuğu işaretlediğinizde aşağıdaki beyana onay vermiş oluyorsunuz:
"Ad, soyad, cep telefonu numarası, elektronik posta adresi ve benzer bilgiler de dahil kişisel bilgilerimi Borusan Otomotiv İthalat ve Dağıtım A.Ş.'ye kendi rızam ile verdiğimi beyan eder, bu bilgilerin Borusan Otomotiv İthalat ve Dağıtım A.Ş. ve / veya Borusan Otomotiv İthalat ve Dağıtım A.Ş. bünyesindeki grup şirketlerince tarafıma yönelik yapılacak ürün, hizmet, özel teklif ve kampanyaların pazarlama iletişimi faaliyetleri ile sadakat kartı ve anket uygulamaları da dahil olmak üzere her türlü ticari elektronik iletini gönderiminin; formda seçtiğim iletişim kanalları vasıtasıyla gerçekleştirilmesinde kullanılmasına ve bu bilgilerin Borusan Otomotiv İthalat ve Dağıtım A.Ş. tarafından işlenmesine ve muhafaza edilmesine onay verdiğimi bildiririm."
Ticari elektronik iletinin içeriği ve gönderiye ilişkin diğer kayıtlar gerektiğinde Gümrük ve Ticaret Bakanlığı'na sunulmak üzere kayıt altına alınarak saklanacaktır. Veri tabanımızda hangi verilerinizin bulunduğunu öğrenme, yanlış olan verilerinizin düzeltilmesini ve sizinle iletişime geçilmesine engel olunmasını talep etme hakkınız bulunmaktadır. Bu taleplerinizi 0850 252 44 44 no'lu İletişim Merkezi'mize iletebilirsiniz.

Hesaplama Araçları | Borusan Otomotiv Premium HESAPLAMA ARAÇLARI


Belirlediğiniz finansman kriterlerine uygun düşen kredişeceneklerini Hesap Makinası uygulamamızı kullanarak görebilirsiniz.

Hesap Makinesi | Borusan Otomotiv Premium Hesap Makinası için tıklayınız.
SEÇİNİZ MENU

Keyfî Kredi ile Kontrol Tamamen Sizde

Yepyeni ürün Keyfî Kredi** ile bireysel müşteriler artık ödeme tutarlarını değiştirebilme esnekliğine sahip.

İlk 6 aylık düzenli ödemelerinizi takiben, Keyfî Kredinizin aylık taksit tutarını dilediğiniz zaman değiştirme hakkına sahipsiniz. Her ay ödediğiniz tutarı, orijinal taksit tutarının %50'sini aşmayacak şekilde yukarı ya da aşağı yönlü olarak değiştirebilir, vade süresini 48 aya kadar uzatabilirsiniz. Ayrıca eksik ya da fazla ödeme yapılması durumunda, standart taksit tutarınız son ay hariç değişmeyecektir.

Zaman içinde ödeme kapasiteniz arttığında ödeme tutarlarını yükseltip taksitlerinizi daha erken bitirmeyi düşünebilirsiniz. Bu sayede hem faiz masraflarınızı azaltabilir ve otomobiliniz üzerindeki kredi rehin şerhini erkenden kaldırabilirsiniz. Aylık ödemelerini bir sebeple düşürmek istediğinizde, herhangi bir ceza ödemeksizin bunu gerçekleştirebilirsiniz.

Detaylı bilgi almak için aşağıdaki formu doldurunuz.
Bilgi Formu
Adınız *
Soyadınız *
E-posta *
GSM *
Sabit Telefonunuz
Tercih Ettiğiniz Yetkili Satıcı*
Marka
Model
Güvenlik kodu *
Güvenlik Kodu


Formu göndermeden önce bir kez daha düşünmek ister misiniz?
"Kabul Ediyorum" seçeneği ürün ve hizmetlerimizi size göre özelleştirmemizi ve size uygun kampanya çalışmaları yapabilmemizi sağlarken, "Kabul Etmiyorum" seçeneği sadece Aydınlatma Metni kapsamında faaliyetlerimize devam etmemizi sağlar.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.
** Keyfî Kredi, TEB Finansman A.Ş. tarafından geliştirilen bir üründür.
Copyright 2016. PREMİUM ÇÖZÜMLER platformu ve/veya BORUSAN OTOMOTİV PREMİUM KİRALAMA VE TİCARET A.Ş., bir sigorta şirketi, aracısı ya da sigortacılık destek hizmet sağlayıcısı olmadığı gibi kredi sağlayıcı bir kuruluş da değildir. Bu platformdaki sigorta seçenek ve tekliflerine erişimi, anlaşmalı kuruluş olan Marsh Sigorta ve Reasurans Brokerliği A.Ş.; kredi seçenek ve tekliflerine erişimi ise anlaşmalı bankalar olan Türk Ekonomi Bankası A.Ş. ile Türkiye İş Bankası A.Ş. ve anlaşmalı finans kuruluşu olan TEB Finansman A.Ş. sağlamaktadır.
Borusan Otomotiv Premium Kiralama ve Tic. A.Ş. bir Borusan Otomotiv Grubu şirketidir.

BİLGİLENDİRME

Size özel kredi seçeneklerini görüntüleyebilmek için TEB Finansman A.Ş.'nin başvuru sayfasına yönlendiriliyorsunuz.